SON DAKİKA

Yurthaber61 Trabzon ve Türkiye Haberleri

Yurthaber61com genel yayın kurulu arslan yeşilyurt 15 temmuz mesajı

Bu biyografi 14 Temmuz 2019 - 23:04 'de eklendi ve 15.206 views kez görüntülendi.
Yurthaber61com genel yayın kurulu arslan yeşilyurt 15 temmuz mesajı
Sosyal Medya'da Paylaş

15 Temmuz, milletimizin; kökü nerede olursa olsun, hangi güce dayanırsa dayansın, iradesini hangi odağa teslim ederse etsin, bu millete ve bu ülkeye ait olmayanlara karşı tarihî bir meydan okumasıdır. Bu meydan okumayı milletimiz kendisine çevrilen tankın, topun, uçağın, helikopterin, karşısında göğsünü siper ederek canı pahasına topyekün yapmıştır.

15 Temmuz akşamı silahlı darbe girişimini bozguna uğratan Aziz Milletimiz darbe teşebbüsünün ardından günlerce sokakları, meydanları boş bırakmayarak istiklaline ve istikbaline kastedenlere karşı kararlılığını ortaya koymuş, iradesine asil bir şekilde sahip çıkmıştır.

O gece Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla Aziz Milletimiz; tüm farklılıklarını, tüm renklerini, tüm meşreplerini geride bırakmış, tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet ilkeleri etrafında birleşerek yeniden ayağa kalkmıştır.

Bugün tüm prangalarından kurtulmuş bir millet olarak ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştırmanın 2053, 2071 vizyonlarımızı gerçekleştirmenin mücadelesini veriyoruz.

Millet olarak 15 Temmuz 2016 gecesinde yaşadığımız ihaneti unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA