SON DAKİKA

Yurthaber61 Trabzon ve Türkiye Haberleri
Bilal DİZDAROĞLU

️ Coronavirüs tedavisi nihayet İtalya’da bulundu *

️ Coronavirüs tedavisi nihayet İtalya’da bulundu *
Bu haber 10 Eylül 2020 - 0:53 'de eklendi ve 1.380 views kez görüntülendi.
Sosyal Medya'da Paylaş

Coronavirüs tedavisi nihayet İtalya’da bulundu *

İtalyan doktorlar, koronavirüsten ölüler üzerinde otopsi yapılmamasını şiddetle gerektiren DSÖ dünya sağlık yasasına karşı geldiler ve bunun bir VİRÜS DEĞİL, ölüme neden olan bir BAKTERİ olduğunu gördüler. Kan pıhtılarının oluşmasına ve hastanın ölümüne yol açar.

İtalya, “Yaygın damar içi pıhtılaşmadan” (tromboz) başka bir şey olmayan sözde Covid-19’u yendi.

“Ve bununla başa çıkmanın yolu, yani tedavisi,” antibiyotikler, anti-enflamatuar ilaçlar ve antikoagülanlar. ” Her şeyden önce – ASPIRIN.
Tüm dünya için bu sansasyonel haber, Covid-19’un ürettiği cesetlerin otopsisi ile İtalyan doktorlar tarafından hazırlandı.

“Ayrıca İtalyan patologlara göre, mekanik ventilasyon ve yoğun bakım ünitelerine hiçbir zaman ihtiyaç duyulmadı.”

🔷İtalya’daki Setychas protokollerde bir değişiklik başlattı, * WHO küresel pandemik İTALYA CALL * ‘nu belirledi ve kaldırdı.
İlaç zaten biliniyordu, ancak DSÖ Çinlilere bu konuda bilgi vermedi * DSÖ için bu sadece İŞLETME. *

Kaynak: İTALYA, Sağlık Bakanlığı.
BÜTÜN DÜNYANIN YAŞLI İNSANLARIMIZI ÖLDÜRDÜĞÜMÜZÜ BİLDİĞİNİ PAYLAŞIN !!! @kafadergisi
* Kaygı *
Bunu ailenize, tüm komşularınıza, tanıdıklarınıza, arkadaşlarınıza, meslektaşlarınıza, meslektaşlarınıza … ve genel olarak çevresine aktarın …
Covid-19 … bizi inanmaya sevk ettikleri için bir Virüs değil. 5G elektromanyetik radyasyonla çoğaltılan … iltihaplanmaya ve hipoksiye neden olan bir bakteridir.

Şimdi aşağıdakileri yapmanız gerekecek:
100 mg aspirin ve apronaks veya parasetamol alın …
Neden? … * çünkü Covid-19’un kişiyi tromboz geliştirmeye teşvik ederek kanı kalınlaştırdığı gösterilmiştir. Çünkü kan oksijene doymamış. Kan kalınlaşır, kalp ve akciğerlerdeki akışı yavaşlar, kişi nefes alamaz ve çabuk ölür. *
İtalya’da doktorlar WHO’nun öneri protokolünü ihlal ederek Covid-19’dan ölen bir cesede otopsi yaptılar … Vücudu, kolları, bacakları ve vücudun diğer kısımlarını açarak damarlarda genişlemiş ve pıhtılaşmış kan olduğunu, tüm damar ve arterlerin dolduğunu fark ettiler. Normal kan akışını engelleyen, başta beyin, kalp ve akciğerler olmak üzere tüm organlara oksijen taşıyan kan pıhtıları ve sonunda hasta ölür,
Bu teşhisi zaten bilen İtalyan Sağlık Bakanlığı, Covid-19 için tedavi protokollerini hemen değiştirdi … ve enfekte olan hastalarına 100 mg aspirin ve apronaks reçete etmeye başladı … sonuç: hastalar iyileşmeye başladı ve gelişmeler ortaya çıktı. Sağlık Bakanlığı bir günde 14.000’den fazla hastayı serbest bıraktı ve eve gönderdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA