SON DAKİKA

Yurthaber61 Trabzon ve Türkiye Haberleri
ayhan yalçın

ŞALVARINI GİYİP,TARLAYA İNEN VEKİL

Bu biyografi 14 Eylül 2020 - 11:49 'de eklendi ve 175 views kez görüntülendi.
ŞALVARINI GİYİP,TARLAYA İNEN VEKİL
Sosyal Medya'da Paylaş

Bir vekil düşünün; Köyde çiftçilerle fındık toplayan,karpuz toplayan,yardım eden,biber toplayan,domates toplayan ve denizcilerle denize çıkan ve denizcilerin derdini dinleyen ve çözüm için uğraşan bir vekil.Fındık fiyatlarının yükselmesi için Ankara’da kulis yapan ve bu konuyu Cumhurbaşkanı sn;Recep Tayyip Erdoğan’a ileten ve fiyat artışında etkin rol oynayan,emekçinin emeğine sahip çıkan bir vekil.
Köylü ile köylü olan,balıkçı ile balıkçı olan bir vekil.Olayları ve sıkıntıları yerinde dinleyen ve zamanında müdahale eden bir vekil.Kompleksi olmayan ve oldukça mütevazi bir vekil.Seçmenini anlayan,derdini dinleyen ve derdine çare arayan ve çare bulan bir vekil.
Yalnızca köylünün değil,sanayii kuruluşlarının ve STK’larında derdini dinleyen ve tüm kuruluşlarla sık sık bir araya gelen ve onları dinleyen,sıkıntılarını paylaşan bir vekil.
Kocaeli’nin merkezi dahil,tüm ilçe ve köylerini iyi bilen ve sık sık halka inen ve üşenmeden yaz kış,gece gündüz demeden,seçmeni ile bir araya gelip,sohbet eden,dertlerini dinleyen ve derde derman olan bir vekil.
Bunca işin arasında Kocaeli’nin sportif faaliyetlerini takip eden ve destekleyen bir vekil.
İnsan Hakları Komisyonu’nda kabul edilen önergeyle Çocuk Hakları Alt Komisyonu kurulup, başkanlığını yapan. Komisyonun çalışma yapacağı alanları ise çocuk istismarı, çocuğa yönelik şiddet, çocuk işçiliği, cezaevindeki çocuklar, mülteci çocuklar gibi alt başlıklar oluşturan ve bu konuda Türkiye’nin yarayan kanamıza parmak basan ve tanpon olan bir vekil.
Evettt,bahsettiğim vekil ;Çok değerli vekilimiz ve kıymetli ablam, AK PARTİ Kocaeli Milletvekili sn;Radiye Sezer Katırcıoğlu vekilimizdir.
Sn;Radiye Sezer Katırcıoğlu,uzun yıllardan beri Kocaeli Milletvekili görevi ile seçmeninin gönlünde ve bizim gönlümüzde taht kurmuştur.Mütevazi kişiliği,samimiyeti,kültürü ve alçak gönüllüğü ile,halktan biri olarak,dert dinleyen ve dertlere çare olan bir vekil olarak bizleri kendisine minnettar bırakmıştır.Ne zaman, Kandıra ile ilgili bir sorunumuz olsa,yaramıza merhem olan,çare olan ve çare bulan değerli vekilimiz.Bizde,bu değerlerinden dolayı kıymetli vekilimize şükranlarımızı sunuyor,zaataline bir ömür mutluluk ve başarılar diliyoruz.
İyi’ki Milletvekilisiniz veee iyi’ki de bizim Milletvekilimizsiniz.
Çok kıymetli ve çok saygıdeğer Milletvekilimiz sn;Radiye Sezer Katırcıoğlu hanımefendiye Kandıra’nın bir evladı olarak ayrıca saygılarımı sunuyorum.
Böyle, örnek teşkil eden Milletvekillerinin çok olması temennisi ile;
Saygılarımı sunuyorum!!!
Ayhan Yalçın

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA