SON DAKİKA

Yurthaber61 Trabzon ve Türkiye Haberleri

TDF GENEL BAŞKANI ŞATIROĞLU’NDAN MÜJDE

TDF GENEL BAŞKANI ŞATIROĞLU’NDAN MÜJDE
Bu haber 15 Eylül 2020 - 10:40 'de eklendi ve 121 views kez görüntülendi.
Sosyal Medya'da Paylaş

Uzun bir mücadelenin sonunda, Fatih’de Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ve Samatya Hastanelerinin tam karşısında bulunan 4 katlı, 15 bağımsız bölümden oluşan binanın Federasyon’a tahsisi tamamlandı.
TDF Genel Başkanı İsmail Şatıroğlu’nun yaptığı açıklamaya göre bina, Federasyon Merkezî ve Trabzon Evi olarak tanzim edilecek, eğitim, kültür sanat, aş evi ve tüm STK faaliyetleri için Trabzon’lu derneklerin de hizmetinde olacak.

Şatıroğlu; ” Benim ve yönetim kurulumun hayali gerçek oldu. Daha azimli calışmalar yapacağız. Yeni merkezimizi tüm derneklerimizin, öğrencilerimizin, sanatçılarımızın vel hasıl tüm hemşehrilerimizin hizmetine ve kullanımına açacağız. Binanın tahsisinde büyük destekler veren İçişleri bakanımız Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan’a, yönetim kurulu üyelerime ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu bir milattır. Trabzon STK larimiz için önemli bir aşamadır. Hayırlı uğurlu olsun” diye ekledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA