SON DAKİKA

Yurthaber61 Trabzon ve Türkiye Haberleri
ayhan yalçın

“KURTULUŞ İSLAMDADIR”

Bu biyografi 22 Ekim 2020 - 0:53 'de eklendi ve 92 views kez görüntülendi.
“KURTULUŞ İSLAMDADIR”
Sosyal Medya'da Paylaş

Yüce Allah(CC) yaptığımız bütün günahlarımıza ve O’nun yolundan ayrılmamıza karşın,evliyaların,mazlumların ,gariplerin,yetimlerin, duaları hürmetine vatanımızı ,devletimizi,ordumuzu koruyor ve zaferler kazandırıyor.Hiç bir devlet bu kadar çok savaşmamıştır.Türk milleti asırlardır cepheden cepheye koşmuş ve halada koşmaktadır.
Önümüzdeki yıllarda savaşlar devam edecek gibi görünüyor.En son Azerbeycan ile Ermenistan savaşı son örnektir.
Bir yandan cephedeki savaşlar,bir yandanda hastalıklarla savaşlar derken,nüfus azalmasıda yaşıyoruz.
Özellikle son yıllarda Türkiye hem düşmanlarına,hemde işbirlikçilerle sürekli savaş halindedir.Kimle savaşacağız şaşırdık.Bir yandan iç terör,bir yandan dış terör,bir yandanda kardeş ülkelere yardım derken,dört cephede savaşıyoruz.Bizim görevimiz canımız pahasınada olsa ülkemizi düşmana karşı korumak ve kollamaktır.Bu koruma hepimizin asli görevidir.Bundanda kaçamayız,kaçmamalıyızda.
Lakin,Türkiye’nin kendi hak ve menfaatlerini koruması ve kollamasından,ayrıca mazlum milletlerin,kardeş ülkelerin yanında ve arkasında durmasından bir çok devlet rahatsızlık duymaktadır.Türkiye’den korktukları ve çekindikleri içinde maşa kullanmaya ve taşeronlarını üstümüze salmaya başladılar.Irak,Suriye,Libya,Ermenistan,Ege ve Akdeniz gibi bir çok cephede Türk ordusu savaşa hazır durumdadır.Hatta tetiktedir. Dış güçlerin korkusuda bundandır.Çünkü eski Türkiye yok.
Üzüldüğüm tek nokta biz müslüman ülkeler olarak birliktelik kuramıyor ve işbirliği yapamıyoruz.
“Müminler,müminleri bırakıp da kafirleri dost edinmesinler.Kim bunu yaparsa,Allah ile dostluğu kalmaz.”(Al-i İmran:28) İşte geldiğimiz son durum budur.Arap dünyasını hiç anlamıyorum.Bizlerle birlik olacaklarına,kafirlerle işbirliği yapmaya devam ediyorlar.
Yüce Allah(CC) bizleri tüm düşmanlarımızdan korusun.
Müslümanlar ülkeler birlik içinde olsalar,kimse karşımızda duramayacaktır.İslam ülkesi görünen,yahudilerin,hıristiyanların yanında olan ve onların emir eri olan bir çok İslam ülkesi,maalesef ve üzülerek yazıyorum,Rusya,Amerika,Fransa,İsrail,İngiltere,Almanya,İspanya gibi ülkelerin uşağı olarak hareket etmekte olup,ülkemize karşı cephe oluşturmuşlar ve Türkiye aleyhinde çalışmışlardır.Halada Türkiye aleyhine çalışmaktadırlar.Allah(CC) ülkemizi her zaman korusun inşaallah.
Dünya gün geçtikçe kaynıyor.Büyük harpler çıkacak gibi görünüyor.Hastalıklar,depremler,sel baskınları vb felaketler sürekli çoğalıyor.Tüm bu savaşlar ve afetler bizlere bir cezadır.Çünkü şükretmiyoruz,çalışmıyorum,doğru ibadet etmiyoruz.Her türlü kötülüğü yapıyoruz.Ahlak bitmiş,saygı bitmiş,sevgi bitmiş.Hergün cinayet ve intihar haberlerini okuyoruz.Allah(CC) beterinden korusun.Ve bizleri islah etsin.
Artık toparlanmalıyız.Çünkü,kurtuluş “İSLAMDADIR”
Selam ve dua ile;
Saygılarımla!!!
Ayhan Yalçın

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA