SON DAKİKA

Yurthaber61 Trabzon ve Türkiye Haberleri
Tc Levent Cekıc

Anatolia Diamond ile saç dökülmesine son

Bu biyografi 26 Ekim 2020 - 10:50 'de eklendi ve 147 views kez görüntülendi.
Anatolia Diamond ile saç  dökülmesine son
Sosyal Medya'da Paylaş

Anatolia Diamond, saç dökülmesinde devrim yaratacak ürünlere imza attı.
Doğal formüllü  saç bakım ürünü ile ilgi odağı olan Şahin  Şimşek, 2019 yılında kurduğu saç bakım ürünleri markasıyla adından sıklıkla söz ettirirken, yeni ürünü Anatolia Diamond’ı  dijital bir lansmanla tanıttı.

Sektörde her zaman yaptığı yeniliklerle konuşulan Şahin Şimşek, “Anatolia Diamond saç bakım seti dökülmüş , zayıflamış, incelmiş saç yapısına sahip insanlarda. Çok olumlu tepkiler aldı. Bir çok insanın bu ürünü kullanarak yüzde yüz faydasını gördü” dedi.Hatta yıllardır hiç saçı olmayan bir çok kişi ürünümüzü düzenli olarak kullanması neticesinde yeni saçlarına kavuştu.  Anatolia Diamond saç bakım seti tamamen doğal bitkilerden üretilmiş olup hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. Birkaç laboratuvarda testleri ve analizleri yapıldı. En son SAĞLIK BAKANLIĞI’ndan “ ” (SERBEST SATIŞ  SERTİFİKASI) yanı sıra tüm yasal izinlerimizi aldık.”

Anatolia Diamond saç bakım seti ile ilgili çok ciddi bir performans harcadıklarını dile getiren Şahin Şimşek, “Ürünümüz artık her kesimden yoğun ilgi ve alaka görmeye başladı. Bürokratlar, milletvekilleri, bakanlar, yargı mensupları, sanatçılar, kuaförler ve güzellik merkezleri  tarafından kullanılmaya başlandı. Yurt içinde ve yurtdışında belirli bölgelerde bayiliklerimiz oluşmaya başladı” dedi.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA