SON DAKİKA

Yurthaber61 Trabzon ve Türkiye Haberleri
hasan turan

MHP lideri Bahçeli’den Alattin Çakıcı açıklaması: Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır

MHP lideri Bahçeli’den Alattin Çakıcı açıklaması: Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır
Bu haber 19 Kasım 2020 - 1:12 'de eklendi ve 129 views kez görüntülendi.
Sosyal Medya'da Paylaş

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medyadan önemli bir açıklama yaptı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Alattin Çakıcı ile ilgili açıklamalarına cevap veren Bahçeli, “Kamuoyu nezdinde algı oluşturmaya çalışan Kılıçdaroğlu ve yanında yöresinde yuvalanan işbirlikçilere cevabım şudur: Alattin Çakıcı bir Ülkücü şehidimizin oğludur. Alaattin Çakıcı ülke ve millet sevdalısı bir Ülkücüdür. Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır.” dedi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “habis ve hastalıklı konuşmaları” dikkatle incelendiğinde nasıl bir girdabın içine düştüğü, nasıl bir hezeyan ve melanete gömüldüğünün gayet net olarak anlaşılacağına işaret etti.

Kılıçdaroğlu’nun üslubunun kindarlığının ve siyaset usulünün kirliliğinin herkesin malumu olduğunu vurgulayan Bahçeli, “Kılıçdaroğlu’nun terörist Demirtaş’a hürmet ve hayranlığı bellidir. Soros’un tetikçisi ve tedarikçisi Osman Kavala’ya sevgi ve sempatisi bilinmektedir. Ellerinde Mehmetlerimizin kanı bulunan bölücü terör örgütü PKK’lı teröristlerle iç dışlı olduğu ise son derece berraktır. Bu durum kapsamında CHP Genel Başkanının hakaret ve hıyanetlerine sosyal medyadan yayımladığı bir açıklamayla tepki gösteren değerli Ülküdaşım Alaattin Çakıcı’ya ‘mafya bozuntusu’ demek, ‘yeraltı dünyasının karanlık yüzü’ suçlaması getirmek müfterilik, seviyesizlik, rezilliktir.” açıklamasını yaptı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA