SON DAKİKA

Yurthaber61 Trabzon ve Türkiye Haberleri
fahri koç

BİR UMUTTUR YAŞAMAK REİS SEDAT PEKER

BİR UMUTTUR YAŞAMAK   REİS SEDAT PEKER
Bu haber 05 Aralık 2020 - 10:53 'de eklendi ve 265 views kez görüntülendi.
Sosyal Medya'da Paylaş
Kıymetli dostlarım, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde adetim olduğu üzere Türkiye’deki etkinliklere katılarak engelli kardeşlerimize destek olma gayretinde olurdum.
Şükürler olsun ki bu sene de Makedonya’nın başkenti olan Üsküp şehrindeki SOS VITA derneğinin (Özel İhtiyaçlara Sahip Kişiler Derneği) etkinliğine katılabilme şerefine nail oldum.
Bu değerli kardeşlerimize çok miktarda akülü araç getirterek hediye edebilme şerefini yaşadım. Dernek başkanı Ertan Shakiri kardeşimin akülü araçları engelli kardeşlerimize dağıtırkenki adaleti beni çok duygulandırdı.
Makedon, Arnavut, Türk, Romen vatandaşlar arasında hiçbir ayrım gözetmeksizin adil olarak dağıttı (din, dil ayrımı yapmaksızın).
Ertan kardeşime geceden ayrılırken şunu söyledim, Dünya coğrafyasında gücü ve maddiyatı ele geçiren yöneticiler maalesef ki adaletten uzaklaşıyorlar. Senin bu yaklaşımın gelecek nesil Müslüman gençler için beni son derece ümitlendirdi.
Bu dünyada her ne yaparsan yap kardeşim ancak adaletten sakın vazgeçme diyerek dostane tavsiyemi kendisine ilettim. Adil insanların yöneteceği bir dünyada yaşamak dileğiyle…
BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA